HOME 23. Csongrád-Szentes g-Át futás

Napsütéses szeptemberi reggelen 25 tanulóval buszoztunk át Csongrádra. A versenyirodában felvettük a rajtszámokat, chipet. Reni nénivel visszabuszoztak Szentesre az Antal-tóhoz, mert onnan indult az 5,8 km-es futás rajtja. Mindenkit elláttam futás instrukcióval, aki kezdõ futónak számított.A célba érkezés volt a lényeg, hogy boldogan, örömmel érjenek be a célba.Nekünk 10.15 órakor volt a rajt. Én és Olga néni a 12,9 km-es távot futottuk. A cél elõtt a sok kis diákom örvendezve fogadott, hogy mindjárt célba érek. Ez bizony nagyon jól esett. Beérkezés után sorra vettem õket, hogy mindenki meg van-e,rendben van-e, beért a célba. Mindenki megvolt, ez megnyugvással töltött el. Õk az én HÕSEIM, hisz nem feltétlenül csak folyton futó,szaladó gyerekek teljesítették a távot! Némelyüket sikerélmény is koronázta, mert korosztályukban még dobogóra is állhattak. Dobogósaink: 1. helyezettek:Õze Virág(abszolút elsõ is lett a nõk közt),Õze Csanád (abszolút elsõ is lett a férfi mezõnyben),Simon Alma, Kozák Mira. 2. helyezettek: Szabó Denisz, Némethy-Czakó László. 3. helyezettek: Magyar Zsófia, Szabó Milán, Simon Anna. Kollégák eredményei: rövidtáv- Novák Renáta 2. hosszútáv: Ádám Olga 1. Dósai-Molnár Szilvia-abszolút és korosztályos 1. Célba érkezõink: Kókai Édua (4.),Szarka Zsanett (6.), Kanfi- Horváth Levente (6.),Magyar Csilla (6.),Pintér Zoltán, Ladányi-Tibrik Viktor (12.),Bakó Gergõ (17.), Vida-Szûcs Dávid (10.), Losonczi Bence (8.),Harkai Csanád (16.),Vass Sándor (7.), Vass Mónika (5.),Fazekas Réka (6.), Sarkadi- Szabó Bella (8.), Fazekas Barbara (5.), Horváth Noel László (5.) Gratulálunk versenyzõinknek!

Szöveg:Dósai M. Szilvia
Fényképezte:Dósai M. Szilvia